Vánoční bažina

Taky nakupujete dárky na poslední chvíli? Nemůžete spát, protože pořád nevíte co koupíte tomu, koho máte nejraději? Chcete se vybouřit? Nebo si jenom zahrát fajn novou hru? Zkuste Swamp.

Swamp – v překladě bažina – je nová hra vyrobena exkluzivně pro nevidomé od poměrně nového tvůrce Aprone. Možná od něj znáte hry jako Castaways, Towers of war, Temporal nebo Lunimals. A jestli je neznáte, tak to byste si je měli zkusit. Všechny jsou zdarma a stojí opravdu za to.
Swamp je jeho posledním výtvorem a jedná se o plně vybavenou FPS střílečku (pohled z první osoby). Ocitáte se ve vylidněném městečku plném krvelačných zombíků. V ruce třímáte sekeru a pistoli s osmi náboji. Dokážete přežít? Hra plná běhání, střelby, hledání nových zbraní a doplňků a také spolupráce s ostatními hráči s cizích zemí. To je Swamp.

Všechny hry od Aprona najdete na jeho stránce. Stáhněte si i swamp, pokud už jste swamp hráli před tím a sledujete fórum na audiogames.net stačí vám stáhnout patch. Ale hrajte ji až po Vánocích, vaši blízcí by vám asi moc nepoděkovali, kdybyste je vyměnili za hordu krvelačných zombíků.

Bohužel dokumentace nepatří k silným stránkám této hry, alespoň za tím. Berme na vědomí, že Apron hru udržuje ve svém volném čase, musí také žít pracovat a spát. Takže jsem se rozhodl mu trochu pomoci a nahrál jsem dva „podcasty“. V prvním vám hru představím s ovládáním a zbraněmi a ve druhém s vámi proběhnu kousek mapy a ukážu vám jak to chodí.

První část
Druhá část

Pokud vám není cokoli jasné, na něco jsem zapomněl, nebo mi jenom chcete poděkovat, klidně mi pište na můj mail nebo zde do komentářů.

Chtěl bych vám také tímto popřát co nejúžasněji prožité Vánoce a mnoho štěstí lásky a zdraví v novém roce 2012.

1 komentář u „Vánoční bažina

  1. Inka

    Ďakujem, Vojto, konečne niečo nové pre zábavu, týmto si ma potešil. 🙂 Určite si to vyskúšam. Po Vianociach, ako inak. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.