Moje fotka.

O mně

Tak tedy něco o mé maličkosti. Jmenuji se Vojta Polášek a bydlím v Rožnově pod Radhoštěm. Jsem nevidomý, ale tak do mých jedenácti let jsem viděl celkem obstojně a snažím se toho co nejvíce využít.

V současné době studuji na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně magisterský obor Bezpečnost v informačních technologiích. Před tím jsem studoval na bilinguální sekci gymnáziu J. M. Hurbana v Čadci.

Zájmů mám spoustu, někdy až zbytečně moc. Tak třeba počítače – zajímám se o všechno možné a zatím jsem si nenašel oblast, do které bych se na plno vrhnul. Momentálně se zajímám o bezpečnost a zkouším ze sebe dostat nějaké jednoduché programy. Najdete je zde na stránkách.

Dále tu máme takovou malou skříňku podivného tvaru zvanou klavír. V květnu 2010 jsem úspěšně absolvoval druhý cyklus studia na ZUŠ. Velmi mě to baví, a i když na to teď mám čím dál míň času, stále se snažím hrát a když trochu zapátráte, za odměnu tady najdete nějaké nahrávky.

A jdeme na čtení. Čtení mě velice baví, protože podle mě kniha dává člověku nezměrný prostor pro představivost, což třeba film nedovoluje. Pro mě třeba film není tak zajímavý, protože se na něj moc nepodívám, kdežto v dobře napsané knize to všechno můžu před sebou “vidět?”. Líp to napsat neumím.

Práce s mládeží – můj nejmladší “koníček”. Jsem členem občanského sdružení Život trochu jinak kde se snažím aktivně zapojovat do jeho činnosti. Rád lidi poslouchám a snažím se jim v rámci možnosti pomoct. Mě takhle pomohlo spoustu lidí a chci jim to vrátit.

Mezi mé další záliby patří turistika, cyklistika (jízda na tandemovém kole), šachy a vůbec poznávání všeho nového a zajímavého.

Kontaktní informace

Můžete mě kontaktovat na e-mailové adrese nebo prostřednictvím těchto stránek. Budu vděčný za jakékoli připomínky, názory, pochvaly a cokoli, co není spam.