United guards

Přátelé, je to tady, na světě je má první “hra”, jakožto i můj první oficiální program, který jsem vypustil do světa. Jedná se zatím o VELMI primitivní hru, nazvanou United guards (Spojení strážci) – název se možná změní.

Hra je určena převážně nevidomým, tudíž neobsahuje žádnou grafiku. Pro správnou funkčnost je třeba mít nainstalovanou nějakou hlasovou syntézu a mít stereo reproduktory / sluchátka.

Toto je úplně první verze, takže vůbec nevím, co to udělá na jiných počítačích. Ke stažení jsou vlastně tři verze – zdrojový kód a dva balíčky vytvořené pomocí programu Pyinstaller pro Windows a Linux. Chtěl bych vás proto poprosit o testování. Prostě hru zkuste spustit a hrát, a hlašte mi veškeré chyby či návrhy. Ocenil bych zvláště, kdyby se někdo kdo rozumí Pythonu více než já podíval na můj zdroják a pokud možno mi poradil.

Ovládání je jednoduché – šipkami vlevo, nahoru a vpravo střílíte raketu vlevo, vpřed a vpravo. S ohlásí skóre a L ohlásí zbývající životy. Hra je prozatím pouze v angličtině.

Takže stahujte odsud a budu rád za jakoukoli zpětnou vazbu.

Verze 0.3.1 vydaná 26. září 2012

Tato verze představuje český překlad a ukládá se lokální skóre.

Pro veškeré změny se podívejte do souboru CHANGELOG.